Lifestyle | Outfity

POSLEDNÍ STŘÍPKY ZIMY

9.4.2018

Konečně je to tady. JAROOOOO! Myslím, že jsme se na něj všichni načekali víc než dost. A mě hrozně štve, že takhle nemohlo být, když byl na konci března MBPFW, kdy mrzo a sněžilo. Ale to se nedá nic dělat. Hlavně, že teďka nás čekají už jen dlouhé dny většinou prosluněné dny, zelenající se tráva, první listy na stromech a rozkvétající kytky. A taky ta jarní vůně ve vzduchu, když se všechno probouzí. A upřímně mi přijde, že já se s jarem probouzím taky. Na někoho doléhá jarní únava, ale pro mě to je spíš jako bych dostala injekci čisté energie. Sice jsem teď byla furt nemocná (na chvíli mi bylo dobře a za pár dní jsem zase měla teplotu a ležela – prostě poslední nepříjemnosti ze studených dnů), ale ani to mi energii nevzalo.

Už se hrozně těším až si zasadíme bylinky na balkóně a já si každý den budu moct dělat citronovou limonádu s mátou. Taky se těším až si zajdu poprvé na Náplavku, protože jsem tam kvůli nemoci ještě nebyla. Těším se výbornou zmrzlinu z Angelata, kterou si s přítelem sníme zahorem u fontány. A taky se těším na všechny ty další věci, které jaro a léto přinesou.

A proč že se tenhle článek jmenuje Poslední střípky zimy, když se tu rozplývám nad jarem? Protože vám chci ukázat můj druhý outfit právě z MBPFW, kde je ještě sníh a mrzne. A věřte mi, že tohle focení trvalo asi 5 minut, protože byla taková zima, že se to nedalo. To na jaře je všechno prostě lepší 🙂


kabát: Mango, svetr: Brandy Melville, baťůžek: Stradivarius

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *