Beauty | Lifestyle

BLOGERSKÉ DOPOLEDNE S PŘÍRODNÍ KOSMETIKOU A LUXUSNÍMI PARFÉMY

17.4.2018

Dlouho jsem nebyla na žádné blogerské nebo novinářské akci, takže když se mi sešly dvě akce na jeden den moc jsem se na ně těšila. Nejdřív mě čekala snídaně s přírodní kosmetikou OWAY v ECO SALONU ROLLAND a potom představení Tauer Perfumes, které budou k dostání v parfumerii Vavavoom.

 Na snídani v ECO SALONU ROLLAND jsem přišla těsně po deváté, takže jsem si to tam stihla prohlídnout ještě před začátkem programu. A ten salon je prostě naprosto nádhernej. Přesně takovýhle styl salonů se mi teď líbí a přijde mi super, že se typ „přírodních“ salonů rozšiřuje.
Prezentace produktů OWAYprobíhala při snídani tak trochu neformálně a to se mi moc líbilo, protože to je často daleko příjemnější než nějaké formální prezentace. Navíc jsme si během toho všechnu kosmetiku mohli vyzkoušet a musím říct, že OWAY produkty jsou vážně fajn. Krásně voní, jsou hrozně příjemný a výživný. Produkty jsem vždycky zkoušela na ruce a ke konci akce jsem měla ruce úplně vyhlazený a vyživený, takže jsem zvědavá jaké musí být na obličeji. Jen škoda, že ta cena je pro mě vysoká, jinak bych totiž už asi nechtěla používat něco jiného.

Po snídani jsem měla chvilku času a pak už jsem běžela do krásného Emblem Hotel Prague, kde mě čekalo představení parfémů značky Tauer. O těch nám povídal přímo Andy Tauer, muž stojící za značkou, která vytváří kvalitní parfémy z těch nejkvalitnějších přírodních ingrediencí. Každý parfém je inspirovaný přírodou, různými místy a lidmi. Některé vůně inspirovala saharská poušť, Maroko a nebo kovbojové v Texasu.
Když Andy Tauer mluvil o jeho cestě k parfémům, tak mi to přišlo jako takový ten americký sen, protože z ničeho vybudoval velmi úspěšnou značku. Navíc jeho parfémy, které jsou vyráběny ručně, voní vážně nádherně. Jsou hodně zvláštní a určitě úplně jiné než voňavky v běžných parfumeriích. Každá je jiná a po chvíli se krásně rozvoní a dostane trochu jiný tón než při prvním stříknutí.

Když jsem odcházela z hotelu, tak jsem se hned těšila až vám o tom napíšu, protože jsem si to vážně užila a myslím si, že jak produkty OWAY, tak Tauer parfémy, které budou k dostání v parfumerii Vavavoom stojí za povšimnutí.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *