Outfity

ČERNOČERNÁ NÁLADA

21.3.2018

Ani nevím proč, ale někdy stojím před skříní a mám v hlavě, že chci celý černý outfit. Nemusím mít blbou náladu nebo se cítit špatně. Když jsem šla na první přehlídkový den MBPFW AW18, tak to bylo přesně naopak. Byla jsem veselá, cítila se dobře a chtěla jsem, aby mi to slušelo. Možná to bylo počasím, protože zrovna mrzlo a sněžilo. Ale i když je hnusně, tak si klidně vezmu růžový kabát nebo vínovou šálu. Nebo aspoň šedivou čepici. Někdy je to prostě asi jen o tom v čem se zrovna budeme cítit dobře. Je vůbec možný mít náladu na barvu?

Často to může vypadat, že když má někdo černočerný outfit, je smutný nebo chce být tak trochu neviditelný. Ale pro mě je černá barva spíš sexy, fashion a pohodlná. Navíc zeštíhluje a to se vždycky hodí, že jo 🙂 A jestli chcete nosit jen černou tak klidně vzhůru do toho, určitě se v ní budete cítit skvěle.

Nosíte taky někdy outfit jen v jedné barvě? A máte rádi all black outfity?


kabát: Vinted (Forever 21), cullottes: Primark, tenisky: Adidas, kabelka: Reserved, řetízky: H&M

  1. Mně se černé outfity líbí, ale sama většinou nosím více barev najednou 🙂 Moc ti to sluší, v jednoduchosti je krása 🙂 A koukám z popisku, že studuješ stejný obor jako já, možná jsme ze stejné školy 🙂

    LENN

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *