Cestování | Lifestyle

5 LET SPOLU

5.3.2018

V pátek jsme s přítelem oslavili výročí – jsme spolu už 5 let. Upřímně mi to přijde neuvěřitelný. Hrozně rychle to uteklo a tím, jak si spolu jen tak jsme, tak mi ani nepřijde, že bychom spolu byli tak dlouho. A asi ani nikomu z našeho okolí, protože když jsem někomu řekla, že slavíme 5 let, tak na mě každý koukal, že to snad ani není pravda. Další reakce byla smršť otázek na svatbu, děti, vlastní byt nebo dům a prostě naší budoucnost. Ale pravda je taková, že my to nijak neřešíme a nijak to detailně neplánujeme. Neřešíme manželství ani děti. Zatím to nechceme. Chceme si spolu jen tak být a hlavně být šťastný. Chceme cestovat, vidět svět, zažít věci, které si budeme pamatovat do konce života, zlepšovat se v tom co nás baví nebo si budouvat kariéru.

Za těch 5 let jsme toho spolu zažili už sakra hodně a upřímně doufám, že toho spolu ještě hodně zažijeme. Martin se mnou přežil maturitu i státnice a bakalářku (a za chvíli tu už budou další státnice, to budou zas nervy) nebo Erasmus ve Španělsku. Mnohokrát jsme se pohádali, nepohodli nebo dohadovali. Ale taky jsme se spolu milionkrát nasmáli, bavili se, blbli spolu, dali si spoustu krásných dárků a to i těch jen tak. Za 5 let je toho hodně na co vzpomínat, ať už jde o velké věci nebo maličkosti.

Často se mě někdo ptá na radu ohledně vztahů. A co většinou odpovím?
Že je potřeba si uvědomit, jestli s tím druhým chcete být, přestat hrát hry a jít do toho naplno. Nedělejte to, co byste nechtěli, aby ten druhý dělal vám. Buďte k sobě co nejvíc upřímný a nerozcházejte se kvůli každému prdu.

Náš vztah není dokonalý a ani bych ho takový nechtěla. Pro mě je to to nejlepší dobrodružství v životě a jsem hrozně ráda, kam jsme se za tu dobu posunuli.

Miluju tě.


PS: V článku najdete spoustu fotek z našeho víkendu v Českém Krumlově, kde jsme oslavili výročí. Sice byla hrozná zima, ale i tak jsme se prošli po městě, vystoupali na věž a podívali se na zámek. A bylo to tam zasněžené jako v pohádce. Vážně jsme ti to tam užili a Krumlov můžu na výlet jen doporučit 🙂

  1. Krásně napsané, Karolínko 🙂 S přítelem spolu v září taky budeme pět let a je fakt až děsivé, jak to utíká! Na Český Krumlov mám pěkné vzpomínky, protože jsme tam spolu s přítelem už dvakrát byli a moc se nám tam líbí. Zasněžený ale vypadá snad ještě kouzelněji! Přeji vám spoustu dalších krásných chvil a ať se vám vyhýbají problémy.

    1. To je super 🙂 je děsivé jak to utíká viď. Zasněžený Krumlov je opravdu pohádkový a myslím, že jsme tam nebyli naposledy.
      A děkuju za přání a vám přeju to samé 😉

  2. Český Krumlov je opravdu krásné město, musím se tam s přítelem někdy podívat. Mimochodem v lednu jsme také oslavili společných 5 let. A přesně jako Tobě, ani mě to nepřijde. Uteklo to neskutečně rychle. A otázku budoucnosti necháváme nezodpovězenou. Jelikož studuji VŠ ani mě nenapadlo plánovat svatbu nebo dokonce děti. Je to předčasné.

    1. Tak to vám mooooc gratuluju k výročí 🙂 A do Krumlova se spolu určitě podívejte, protože je to krásné (a pro romantiku jako stvořené) město.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *