Lifestyle | Outfity

KDYŽ NEMŮŽU PSÁT

12.2.2018

Už několik dní se snažím vymyslet článek k outfitu, který jsme vyfotili o víkendu na procházce. Lámu si hlavu s tím co napsat, aby to mělo hlavu a patu. O jakém tématu napsat, jsou nějaké tipy, jaké bych chtěla zmínit a co by vás vlastně zajímalo? Tak tu dnes večer sedím a chci připravit článek. Fotky mám a nějaké tipy na články v diáři taky. Ale nějak to nejde dohromady a nic z toho, co jsem si napsala do diáře se mi nehodí a nechci o tom teď psát. Je to jako bych měla nějaký blok. A to jsem zkusila už všechno.

Zkusila jsem cvičení, uklízení a dokonce ani ve sprše mě nic nenapadlo. A to mě tam většinou napadnou ty nejlepší nápady. Ale teď nic. Myslela jsem si, že když dneska pošlu poslední seminárku (konečně končí zkouškové), tak budu mít klid a články se budou psát samy. Jenže to se nějak nestalo a mě pořád nic nenapadá. Navíc mám pocit jako bych měla přeplněnou hlavu.

Určitě to taky znáte – potřebujete se na něco soustředit a ono to prostě nejde. Takže plán je jasný. Jdu přečíst všechny maily a hlavně na ně odpovědět, sepsat si resty, které musím dodělat, články, které mám napsat a domluvit si srazy, které už dlouho slibuji. A snad mi to pomůže uspořádat si myšlenky. Protože to, co mě často drží zpátky, jsou právě věci, které nemám hotové a oddaluju je.

A co vám chci tímhle článkem sdělit? Že je v pořádku, že vám někdy něco nejde, nemáte inspiraci nebo nevíte co říct. Každý jsme jenom člověk a když něco nejde, tak si za to nemusíme házet popel na hlavu, ale snažit se udělat něco proto, aby to šlo. A někdy to prostě nejde. V dnešní době se všechno zdá dokonalé, všichni jsou dokonalí, ale přitom vlastně nikdo není.


kabát: Forever 21 (z Vinted), šála: Bershka, čepice: H&M, kabelka: z Florencie, svetr: sekáč Textile House

  1. občas sa to skrátka stane, inšpirácia neprichádza a človek začína byť zúfalý 🙂 myslím, že každý blogger o tom vie svoje 🙂 je to v poriadku a hlavne to netreba síliť 🙂 niekedy je pauza fajn a pri sílení článkov s tým človek i tak nie ej nikdy na 100% spokojný 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *