Lifestyle | Outfity

JAK JSEM DODRŽELA PŘEDSEVZETÍ ZA ROK 2017

7.1.2018

Každý rok si dávám nějaké předsevzetí, která chci dodržet. V roce 2017 jsem měla několik cílů, některé jsem vážně dodržela a některé bohužel ne.

Zaměřit se na blog
To se mi povedlo tak napůl, protože jsem skončila na svém starém blogu, ale zase jsem přišla s novým. Akorát jsem ho zveřejnila až teď, v roce 2018.
Konečně mít sixpack
No, řekla bych, že jsem na to měla celkem dobře našlápnuto, ale vyrýsované břišáky se mi nakonec nepovedly. Takže tenhle cíl mi zůstane i na rok 2018. A teď už to fakt dokážu.
Jíst zdravě
Tady jsem byla fakt úspěšná a dodržela to. Jasně, občas jsem si dala Twistera z KFC nebo donuta. Ale většinou jsem jedla zdravě a z toho mám vážně radost.Chodit víc běhat
Běhat jsem bohužel byla párkrát, takže za to mám velké mínus a letos na tom chci určitě zapracovat.
Udělat si výlet do Berlína nebo Budapešti
To se mi bohužel nepovedlo, ale zato jsem byla v THAJSKU a Florencii, takže to bylo nakonec ještě lepší než moje původní plány. Ale do těhle dvou měst se chci rozhodně podívat dál.
Číst víc knížek
No vzhledem k tomu, že jsem četla knížku o Coco Chanel asi 3 měsíce, tak jsem moc úspěšná nebyla. Ale to rozhodně musím změnit a doufám, že se mi to tenhle rok povede.
Víc nakupovat slow fashion
Tenhle cíl jsem splnila na 100%, a i když jsem si koupila nějaké oblečení v řetězcích, tak jsem daleko víc chodila do sekáčů nebo nakupovala na Vinted. A z toho mám obrovskou radost, protože ze sebe mám vždycky dobrý pocit a baví mě, když pak někomu ukážu super svetr s vlnou za 75Kč.
Používat přírodní kosmetiku
Jupí, další splněný cíl. A víte co? Pleť se mi díky tomu strašně zlepšila, a i když se mi dělají pupínky, tak se mi během chvilky pleť uzdraví. Takže pokud máte problémy s pletí, tak určitě přírodní kosmetiku doporučuju.

Jak jste dodrželi svoje předsevzetí za minulý rok?


kabát: Mango, top: Tally Weijl, kabelka: Armani Jeans, hodinky: Cluse

 1. Takováhle rekapitulace je určitě nedílnou součástí předsevzetí, jsem ráda, že si to konečně někdo uvědomil. Moc hezký článek ♥

  Miška
  můj blog: tripsandweekendactivities.com/

  1. Ani nevíš jakou mám z tvého komentáře radost! Moc děkuju :).
   Pokud si člověk stanoví nějaké cíle/předsevzetí tak je podle mě fajn ohlédnout se jak to dodržel.

 2. Kajo, nejsem žádná tvá kriticka. To vůbec ne. Tvůj dosavadní blog jsem sledovala a čekala co prijde. Stále si ale říkám, co tvé články přinášejí, o co me obohacují, co je na nich výjimečného nebo aspoň trochu originálního a chytlaveho? A bohužel ani s tvým novým webem na nic nepřicházím. To, že povrchně vyctes tvá loňska nevydarena předsevzetí (a promiň z mého pohledu naprosto povrchní a pro život zrovna dost nezasadni), mě nenutí se na tvůj blog uz podívat znova.
  Neber to jako kritiku, opět, ale spíš jako radu. Zkus být méně povrchní. Nevim proč by kohokoliv mělo zajímat,že sis nesplnila sen brisaku. Jakožto blogerka bys mohla upozorňovat na jiné opravdové a zásadní problémy v dnešním světě,když tě baví fashion atd. To je ale čistě můj názor a pohled. Věřím že jednou přijdeš s něčím, co mě třeba překvapí a nějakým způsobem obohatí.

  1. Ahoj, děkuju za tvůj komentář a za to, že jsi sledovala můj předešlý blog 🙂
   Netvrdím, že tenhle článek má čtenáře výrazně obohatit, ale má to být prosté ohlédnutí za mými cíli v minulém roce. Někdo má takový typ článků rád a někdo ne, a to je v pořádku. Chystám články o Thajsku s tipy na výlety nebo tipy na rychlé snídaně a svačiny, které si dělám každý den, ale ráda píšu i takovéhle články „ze života“.
   Pokud tě moje články nebaví a nebudou se ti líbit ani ty další, tak mě to mrzí, ale určitě se najdou jiné blogy, které se ti zalíbí víc.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *