Lifestyle | Outfity

MOJE CÍLE PRO ROK 2018

15.1.2018

Jak jsem splnila předsevzetí za rok 2017 jsem vám už řekla (odkaz tady) a je čas stanovit si nové cíle.

Napsat diplomku a udělat státnice
Achjo, už je to zase tady! Bohužel mě zase čekají ty nekonečné hodiny strávené psaním závěrečné práce a učením spousty státnicových otázek, kterým skoro nebudu rozumět. Jsem na sebe zvědavá jak to zvládnu, ale musím. Tak mi prosím držte palce 🙂
Nezbláznit se z budoucnosti
Skoro každý den se mě někdo ptá co plánuju po škole, kam chci nastoupit do práce a co budu vlastně dělat. Upřímně se mi z toho vždycky stáhne žaludek, protože to sama ještě pořádně nevím. Takže ať už to dopadne jakkoliv hlavně se z toho nesmím zbláznit.
Víc číst
Tohle předsevzetí mi v roce 2017 moc nevydrželo, takže si ho dávám znovu a vážně to chci dodržet. Dávám si přesný cíl – přečíst aspoň jednu knížku za 2 měsíce.
Koupit si ušák
Ten boží ušák z Ikei, který má asi každý, jsem si taky zamilovala a moc si ho přeju. Jenže místo abych si na něj šetřila peníze, tak je vždycky utratím za něco jiného. Tentokrát už si chci fakt našetřit a koupit si ho.
Pořád jíst zdravě a cvičit
V tomhle jsem byla vloni vzorná a letos do toho půjdu ještě víc. Ten sixpack se sám nevyrýsuje a letos už se mi to musí povést.
Prodávat oblečení na Vinted
Skříň přebírám klidně i 2x do roka. Oblečení které už není hezké vyhodím/dám do kontejneru na textil nebo na charitu, a pěkné oblečení chci ještě prodat. Jenže to vždycky dám do pytle a ten se mi pak doma válí dokud ho nedám někam do komory. A to se musí letos změnit! Musím se donutit to oblečení nafotit a dát na Vinted, aby mohlo dělat radost někomu dalšímu a mně se jen neválelo doma.
Víc se zajímat o aktuální dění
Jasně, že vím, co se zhruba děje důležitého, ale přiznám se, že nejsem typ člověka, který by několikrát denně sledoval zprávy. Ale tenhle rok se na to chci víc zaměřit a každý den si aspoň jednou pustit zprávy v televizi nebo si je přečíst na internetu. Nezabere to tolik času a můžu tím třeba zabít čas v MHD. Tak snad mi to vydrží. Jak často sledujete zprávy vy?

Jaké máte cíle pro rok 2018?


bunda: sekáč, kalhoty: Mango, psaníčko: Primark, sandálky: F&F


    1. Moc děkuju a přeju všechno nejlepší do nového roku 🙂 S tím nábytkem to je super nápad a určitě na ty stránky mrknu.

  1. Držím ti pěsti, ať se ti povede diplomka a pak následně i celé státnice 🙂 mým cílem je dodělat třeťák na vš, naučit se fotit a zlepšit svůj nulový pitný režim 🙂

    1. Děkujuuu budu to potřebovat 🙂 S dokončením třeťáku ti budu držet palce. A na pitný režim mám super tip – stáhni si na to aplikaci do mobilu, kde si budeš zaznamenávat kolik jsi toho vypila a můžeš si tam nastavit upozornění.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *